Konkurs plastyczno-techniczny "Rodzinna gra planszowa"

Utworzono dnia 25.06.2020

W czasie nauki zdalnej  odbył się konkurs plastyczno – techniczny pt. „Rodzinna gra planszowa” , w którym wzięli udział uczniowie wraz ze swoimi rodzicami.

Celem i założeniem konkursu było: podkreślenie roli współpracy i współdziałania rodziców z dziećmi, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych, rozwijanie twórczej ekspresji i kreatywności dzieci, rozwijanie umiejętności manualnych, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych, prezentacja talentów plastyczno – technicznych oraz wychowanie przez sztukę.

Regulamin konkursu dopuszczał między innymi wszelkie  formy  plastyczno – techniczne, a także zapis, że nie musi to być typowa gra planszowa.

Prace wykonane przez dzieci wraz z rodzicami były na wysokim poziomie, w atrakcyjny sposób wyrażały ich pomysły i charakteryzowały się m.in. różnorodnością zastosowanych technik. Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem, gdyż wszystkie prace były bardzo interesujące. Prace konkursowe oceniane były przez organizatora p. Beatę Fiszer oraz członków komisji:  p. Iwonę Siwiarek oraz p. Ewę Kościelny.  Ostatecznie przyznano 6 nagród.

Wśród laureatów znaleźli się:

1 miejsce: Alicja Rogacka

2  miejsce: Adriana Nawrath

3 miejsce: Julia Dyląg

Wyróżnienia:

Kamila Bienek

Dominik Markefka

Igor Niedopad

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Beata  Fiszer

Utworzono: 25.06.2020