Gazetka szkolna

Wraz z nowym rokiem szkolnym uczennice klasy 2a gimnazjum Wiktoria Henkelman, Magdalena Trela, Zuzanna Klak oraz Laura Gwiżdż pod opieką pani Lidii Rupik rozpoczęły pracę nad gazetką szkolną. Zapraszamy do lektury pierwszego numeru „Gońca”.

Bardzo cieszę się z wydania pierwszego numeru „Gońca”. Ze świeżymi pomysłami witamy w wersji jesiennej. Przygotowałyśmy sporo informacji na temat hobby. Wiem, że warto mieć przynajmniej jedno. Choć kto zabrania mieć ich więcej?

Mam nadzieję, że weźmiecie udział w zapowiedzianym przez naszą redakcję konkursie literackim zatytułowanym „Zakochane sms-y”. Więcej informacji na stronie 6.

Wiktoria Henkelman

redaktor naczelna „Gońca Jesiennego”

„Goniec” powraca…

Utworzono: 04.01.2019

W tym wydaniu skupimy się na 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która była hucznie obchodzona przez uczniów gimnazjum oraz podstawówki. Mamy dla Was wywiad z mistrzynią Polski w wyciskaniu oraz trójboju. Podsumowanie działalności uczniów: członków wolontariatu, kółka teatralnego- czyli krótkie notatki z życia naszej szkoły. Wyślemy Was w podróż "dookoła świata", by ostatni raz powspominać wakacje, a na koniec zostawiamy was z "luźną stroną".  Zapraszamy do czytania!

Wiktoria Henkelman, redaktor naczelna

Sukces "Gońca"

Utworzono: 04.01.2019

Trzecie miejsce w „Srebrnej czcionce”