Konkurs religijny

Utworzono dnia 27.11.2018

XXIV   W o j e w ó d z k i

K o n k u r s   W i e d z y   B i b l i j n e j

dla szkół podstawowych

w roku szkolnym 2018/2019

Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.

(Łk 21,33)

Dnia 25.10.2018 r. przeprowadzono eliminacje Konkursu Wiedzy Biblijnej dla uczniów klas V – VIII szkół podstawowych -  etap szkolny. Wzięło w nim udział 28 uczniów, spośród  których wyłoniono trzech najlepszych uczestników, którzy przeszli do etapu rejonowego:

1. Cofałka Krzysztof, kl. VIII A
  2. Czornik Maciej,  kl. VIII A
  3. Smuda Mateusz, kl. VIII A

Serdecznie gratulujemy !!!

Dn. 22.11.2018 w salkach katechetycznych przy parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla w Świerklańcu odbył się kolejny etap tego konkursu – rejonowy. Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół powiatu tarnogórskiego (łącznie 48 osób) .Dzięki wsparciu urzędów naszej gminy i miasta Tarnowskie Góry wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Dla trzech najlepszych uczniów nagrody ufundowała kuria diecezjalna. Z niecierpliwością czekamy na informacje o osaobach przechodzących do etapu wojewódzkiego.

Serdecznie dziękujemy proboszczowi ks. Rafałowi  Szot za udostępnienie salek katechetycznych, w których uczestnicy i opiekunowie mogli czuć się komfortowo.

Organizatorami etapów szkolnego i rejonowego byli nauczyciele naszej szkoły: Joanna Olech-Cofałka, s. Atanazja Langoś oraz ks. Adam Laszewski.

Utworzono: 28.11.2018