Świąteczna wizyta w Domu Dziecka

Utworzono dnia 02.01.2020

18 grudnia grupa 10 członków Szklonego Klubu Wolontariusza odwiedziła wychowanków zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Piekarach Śląskich. Wolontariusze oraz wychowankowie mieli okazję się poznać, porozmawiać oraz spędzić wspólnie czas grając np. w taboo. Pod koniec spotkania nasi uczniowie rozdali dzieciom imienne podarunki. W sumie przekazano 23 prezenty, w przygotowanie których zaangażowało się 48 uczniów naszej szkoły. Darczyńcy do podarunków dołączyli kartki z życzeniami świątecznymi oraz swoje zdjęcia.  Najmłodszy obdarowany miał 3 lata, a najstarszy 15. Prezenty sprawiły podopiecznym Domu Dziecka ogromna radość. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom zaangażowanym w przygotowanie światecznych podarunków.

Wyjazd zorganizowały panie Katarzyna Czierpka i Barbara Odoj

Uczestnicy wyjazdu: