Szkolne Targi Edukacyjne 2024

Utworzono dnia 12.03.2024

W dniu 12 marca 2024 r. w naszej szkole odbyły się Targi Edukacyjne. Przyjechali przedstawiciele 24 szkół ponadpodstawowych z: Tarnowskich Gór, Bytomia, Radzionkowa, Piekar Śląskich oraz Brynka. Uczniowie kl. VIII naszej szkoły jak i szkół podstawowych z: Orzecha, Miasteczka Śląskiego oraz Nowego Chechła mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną zaproszonych szkół ponadpodstawowych. Wspaniała atmosfera! Obfitość propozycji kierunkow i profili kształcenia! Dla każdego coś dobrego! Niesamowicie miło było też gościć naszych absolwentów promujących szkoły ponadpodstawowe! Wszystkim uczniom klas VIII oraz naszym absolwentom życzymy samych trafnych wyborów życiowych. Wielkie podziękowania za obecność i niezliczoną ilość rozmów z naszymi uczniami dla nauczycieli i uczniów promujacych swoje szkoły.

Fotorelacja z wydarzenia kliknij: oraz