DRODZY UCZNIOWIE,

SZANOWNI RODZICE

W przyszłym roku Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu będzie świętować 100 lecie swego istnienia, po tym jak w 1918 roku Polska odzyskała niepodległość.

Chcemy jak najgodniej uczcić tę rocznicę.

W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyście mogli Państwo udostępnić nam materialne pamiątki sprzed lat (np. zdjęcia szkolne, świadectwa, zeszyty) lub podzielić się swoimi wspomnieniami z lat szkolnych.

Za każdą pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej w Świerklańcu

Wykaz wejść  do budynków szkoły dla uczniów

obowiązujący od 2 września 2020 r.

Budynek szkoły przy ulicy Młyńskiej 7

1. Wejście główne  - uczniowie klas:  IA, II A, III A oraz uczniowie korzystający przed lekcjami ze świetlicy szkolnej
  2. Wejście od sali gimnastycznej – uczniowie klas: IIB, IIIB
  3. Wejście od boiska szkolnego – uczniowie klas: IB, IIIC

Budynek szkoły przy ulicy Źródlanej 3

1. Wejście główne – uczniowie klas: IVA, IVB, VA
  2. Wejście od boiska szkolnego – uczniowie klas: VIA, VIB, VIC, VIIIB
  3. Wejście od ulicy Głównej – uczniowie klas VIIA, VIIB, VIIC, VIII

UWAGA!

Informujemy, że uczniowie klas I-III po feriach, czyli od poniedziałku 18.01.2021 roku wracają do nauki w trybie stacjonarnym.

Zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem lekcji.

Świetlica będzie dostępna od godziny 7:00 do godziny 16:00.

Stołówka szkolna będzie funkcjonowała według przyjętych zasad – od 2 stycznia 2021 r. cena obiadu wynosi 5 zł.

Obowiązuje reżim sanitarny i procedury przyjęte w tym roku szkolnym, w tym organizacja pracy sprzed nauczania zdalnego.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w maseczki, które będą obowiązkowe na korytarzu szkolnym.

Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby dzieci były bezpieczne. Wdrożymy wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.
Prosimy o czujność i obserwowanie stanu zdrowia swoich dzieci. Uczniów mających jakiekolwiek objawy chorobowe prosimy profilaktycznie pozostawić w domu.