„Spotkajmy się w bibliotece...”

Utworzono dnia 10.09.2022

W ramach obchodów jubileuszu 100 – lecia szkoły bibliotekarki Monika Stefanowska i Elżbieta Kubica przygotowały cykl spotkań uczniów z osobami związanymi z historią szkoły. W ramach tego cyklu odbyło się 5 wywiadów, które uczniowie prowadzili z byłymi dyrektorami i wicedyrektorami, nauczycielami oraz absolwentami naszej szkoły. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wśród naszych gości znaleźli się: Alicja Polok, Hildegarda Pławiak, Ewa Pruszyńska, Genowefa Danecka, Justyna Szwajnoch, Agata Pawlik, Iwona Siwiarek i Izabela Domogała.

11.03.2022

Spotkanie z  Alicją Polok, wieloletnim nauczycielem i wicedyrektorem naszej szkoły.

1.04.2022

Spotkanie z  Hildegardą Pławiak i  Ewą Pruszyńską, wieloletnimi nauczycielami i wicedyrektorami naszej szkoły.

20.05.2022

Spotkanie z Genowefą Danecką, absolwentką naszej szkoły, pełniącą funkcję sekretarza Koła Gospodyń Wiejskich w Świerklańcu.

30.05.2022

Spotkanie z Justyną Szwajnoch, Agatą Pawlik i Iwoną Siwiarek, wieloletnimi nauczycielami i wicedyrektorami naszej szkoły.

10.06.2022

Spotkanie z Izabelą Domogałą - absolwentką naszej szkoły, pełniącą funkcję członka Zarządu Województwa Śląskiego.

Utworzono: 10.09.2022