Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Detektywi na start!”

Utworzono dnia 13.03.2023

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Detektywi na start!”

Bibliotekarki Monika Stefanowska i Elżbieta Kubica zapraszają uczniów klas 4-8 do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Detektywi na start!”. Nasza szkoła wraz z Siecią Bibliotekarzy Szkół Tarnogórskich pełni funkcję organizatora tego konkursu. Na etapie szkolnym uczestnicy w zespole 2-3 osobowym muszą przygotować grę planszową lub karcianą na podstawie wybranej książki lub serii wydawniczej z zakresu literatury dla dzieci i młodzieży. Zespoły zgłaszają się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 i klasy 7-8. Jeden najlepszy zespół z każdej kategorii wiekowej reprezentuje naszą szkołę na etapie powiatowym. Tutaj czeka na was przeczytanie 1 książki o tematyce detektywistycznej i ostateczne rozgrywki na mega dużej planszówce. Warto wspomnieć, że zajęcie przez uczestników miejsc I, II i III na etapie powiatowym jest dodatkowo nagradzane wpisem za szczególne osiągnięcie na świadectwie.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są w bibliotece szkolnej przy ul. Źródlanej, na stronie internetowej i na Facebooku naszej szkoły.

1.03.2023

Utworzono: 13.03.2023