Świetlica szkolna- luty 2023

Utworzono dnia 18.03.2023

W lutym w najmłodszej grupie świetlicowej gościliśmy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, którzy prowadzili z uczniami zajęcia dotyczące profilaktyki i bezpieczeństwa. Dzieci chętnie i aktywnie brały udział w zajęciach. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie interesujących zajęć. Oprócz tego w bieżącym miesiącu prowadzone były również m.in. gry i zabawy ruchowe z użyciem chusty Klanza oraz zajęcia z pierwszej pomocy w ramach innowacji. Poniżej link do artykułu.

LINK DO ARTYKUŁU:

Oprócz wymienionych odbywały się również m.in. ćwiczenia doskonalące umiejętności dodawania oraz odejmowania, ponadto zajęcia plastyczne w trakcie których uczniowie tworzyli swoje domy w zimowej aurze. Dzieci wykonywały także serca walentynkowe i kodowanki oraz brały udział w zajęciach komputerowych i grach i zabawach ruchowych w ramach innowacji. Zorganizowaliśmy również turniej gry w warcaby oraz rozdawaliśmy pocztę walentynkową.

Utworzono: 18.03.2023