Świetlica szkolna- maj 2023

Utworzono dnia 11.06.2023
W bieżącym miesiącu w grupie najmłodszej w świetlicy odbywały się zajęcia plastyczno – techniczne, podczas których dzieci wykonywały prezenty z okazji Dnia Mamy. Świętowaliśmy również Dzień Unii Europejskiej oraz wykonywaliśmy patriotyczne kodowanki w związku z obchodami Świąt Majowych. Odbywały się również gry i zabawy na świeżym powietrzu. W związku z faktem, że powoli zbliżają się wakacje, świetlicę odwiedziła równocześnie Pani st. asp. Małgorzata Bednarska, która wspólnie z ratownikiem medycznym przeprowadziła zajęcia dla pierwszoklasistów, dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie wakacji, za co serdecznie dziękujemy. Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali odblaski podarowane przez Urząd Gminy Świerklaniec.

Fotorelacja z wydarzenia: kliknij w zdjęcie