Aktualności, strona 2 z 12

Zajęcia z języka niemieckiego

Utworzono: 28.05.2018

Jak się zapisać? Należy złożyć wniosek w sekretariacie szkoły do 10 czerwca 2018 r. Zajęcia są całkowicie darmowe i będą odbywały się 4 razy w tygodniu począwszy od września 2018 r. Aby utworzyła się grupa, potrzebujemy co najmniej  7 chętnych..

Projekt z języka angielskiego 2018

Utworzono: 27.05.2018

Cultural Bridge z Indiami

Od kwietnia 2018 rozpoczęliśmy współpracę z szkołą The Cambridge School w Kalkucie. Uczniowie z Świerklańca oraz Kalkuty wymieniają się filmami zamieszczanymi na kanale YouTube oraz piszą do siebie listy.

Oxford Debate

Utworzono: 27.05.2018

22 maja 2018r. w naszej szkole odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu na Debatę w Języku Angielskim “Oxford Debate”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Świerklaniec.

Program Domowych Detektywów "Wieczór Jasia i Małgosi"

Utworzono: 22.05.2018

W dniu 17 maja 2018r. w naszej szkole w ramach realizacji rekomendowanego „Programu Domowych Detektywów” odbył się „Wieczór Jasia i Małgosi” podczas którego rodzice wraz z uczniami klas IV i V w ramach podsumowania projektu wykonywali plakaty dotyczące profilaktyki alkoholizmu. Dziękujemy za otwartość i zaangażowanie rodzicom, którzy towarzyszyli swoim dzieciom w powierzanych im przez 4 tygodnie zadaniach, uczniom, szczególnie liderom grup, którzy musieli przygotowywać co tydzień fragment zajęć oraz wychowawcom za przygotowanie i przeprowadzenie programu w naszej szkole.

Konkurs z języka angielskiego

Utworzono: 20.05.2018

Nasi najlepsi z języka angielskiego

10 kwietnia w Liceum im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie odbyła się VI edycja regionalnego konkursu z języka angielskiego „English 4 Geeks”.
Konkurs przebiegał pod hasłem „Jak marzenie Martina Luthera Kinga zmieniło Amerykę?”.

Dzień Ziemi 2018

Utworzono: 10.05.2018

Dzień Ziemi w naszej szkole   Celem każdego Dnia Ziemi jest uświadomienie ludziom problemów związanych ze zmianami klimatu, wymieraniem gatunków, czy brakiem wody w wielu częściach świata. Tego dnia promuje się działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem...