Świetlica szkolna - Czerwiec 2021

Utworzono dnia 24.06.2021

Bieżący miesiąc w naszej świetlicy, był czasem podsumowań. W tym roku szkolnym również przyłączyliśmy się do akcji ,,Kolorowe kredki, czyli wielki kredkowy recykling". W ciągu całego roku szkolnego zbieraliśmy kredki do specjalnego pojemnika, które następnie przekazaliśmy dla potrzebujących dzieci. Podsumowaliśmy również zajęcia dotyczące bezpieczeństwa. Podczas konkursu wiedzy i umiejętności troje uczniów wykazało się najlepszymi wiadomościami i umiejętnościami a byli to: Kornelia Adamkiewicz - I miejsce, Wojciech Mikołajczyk - II miejsce, Piotr Markefka - III miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uczniowie tworzyli również laurki z okazji ,,dnia Taty". Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i spokojnych wakacji, pełnych słońca i beztroskiej zabawy.

Utworzono: 24.06.2021