Język mniejszości narodowej- język niemiecki

Utworzono dnia 25.06.2020

Informacja dla Rodziców zainteresowanych nauką języka mniejszości narodowej

Szanowni Państwo,

nowy rok szkolny niesie ze sobą możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka mniejszości narodowej  - języka niemieckiego. Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z takich zajęć, to uprzejmie prosimy o złożenie deklaracji. Termin składnia dokumentów wyznaczony przez Ministerstwo przypada na 20. września, jednakże ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o złożenie deklaracji w lipcu (nie dotyczy to ucziów, którzy  już w minionym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej). Pomoże nam to w sprawnej organizacji nauki mniejszości w nowym roku szkolnym.

Informacja dla Rodziców grupy Sówek

Szanowni Państwo,

rok szkolny dobiega końca, dlatego deklaracja z języka mniejszości w grupie 6-latków będzie wkrótce nieaktualna. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kontynuacją nauki języka mniejszości w klasie I, to uprzejmie prosimy o złożenie nowych deklaracji. Termin składnia dokumentów wyznaczony przez Ministerstwo przypada na 20. września, jednakże ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o złożenie deklaracji w lipcu. Pomoże nam to w sprawnej organizacji nauki mniejszości już na początku nowego roku szkolnego.

Informacja dla Rodziców pozostałych grup Przedszkolaków

Szanowni Państwo,

nowy rok szkolny niesie ze sobą możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka mniejszości narodowej  - języka niemieckiego. Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z takich zajęć, to uprzejmie prosimy o złożenie deklaracji. Termin składnia dokumentów wyznaczony przez Ministerstwo przypada na 20. września, jednakże ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o złożenie deklaracji w lipcu. Pomoże nam to w sprawnej organizacji nauki mniejszości w nowym roku szkolnym.