Utworzono dnia 08.11.2022
Nasza szkoła ma 100 lat!

Społeczność szkolna z wielką radością zaprasza na obchody jubileuszu 100-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Świerklańcu.

Będzie nam niezmiernie miło gościć absolwentów, rodziców naszych uczniów , wszystkich sympatyków oraz osoby związane z naszą  szkołą.
Zapraszamy na dzień otwarty 24 listopada br. w godzinach 10.00 - 18.00 w obu budynkach przy ul. Młyńskiej i ul. Źródlanej.

Spotkajmy się w szkolnych murach. Obejrzyjmy wystawy i prezentacje. Wspomnijmy dawne lata. Popatrzmy wstecz w stuletnią historię nauczania i wychowania świerklanieckiej dziatwy.

Przybywajcie, mili Goście, i świętujcie z nami!

Serdecznie zapraszając Państwa, jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy udostępnili materiały ukazujące dalszą i bliższą przeszłość naszej szkoły, a także przyjęli to nasze zaproszenie do wspólnego uczczenia jubileuszu.