Mitologiczna Galeria Klasowa

Utworzono dnia 12.06.2020
Nie samymi lekcjami uczeń żyje, a podczas nauki zdalnej potrafi  wykazać się może jeszcze większą kreatywnością niż na tradycyjnych zajęciach w klasie.  Niech przykładem potwierdzającym ten wniosek będą prezentowane prace uczniów klas 5B i 5C.

Zdobywając wiedzę i umiejętności polonistyczne, ucząc się zgodnie z programem, potrafili "piątaki" wykrzesać z siebie inwencję, pomysły i pokazać taki sposób odbioru utworów literackich, że powstały ciekawe prace tematyczne. Oto plon realizacji tematów z zakresu mitologii greckiej. Jasne, że były na lekcjach zdalnych oraz on-line i odpowiedzi ustne, i pisemne ćwiczenia, i zadania lekturowe, a także wypracowania, ale przecież nie tylko, bo jeszcze i to, czym się teraz uczniowie mogą pochwalić.

Zapraszamy do naszej klasowej galerii mitologicznej na spotkanie z m.in. Ikarem, Syzyfem i wierzeniami starożytnych Greków.

/Elzbieta Andrzejewska/

Utworzono: 12.06.2020