Z całego serca życzę Ci...

Utworzono dnia 12.06.2020
Na czas społecznego dystansu, izolacji epidemicznej i zdalnego nauczania - przypadł jeden z najpiękniejszych okresów roku: czas wiosennych, radosnych ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.

Ludzie spragnieni kontaktów z bliskimi, z krewnymi, z przyjaciółmi - musieli pozostać w domach, w wąskich gronach, tylko wśród najbliższej rodziny.
Jaką w takiej sytuacji  mają wartość miłe, dobre słowa życzeń, powinszowań, pozdrowień? Ogromną!

Tę siłę słów starali się oddać w swych świątecznych życzeniach uczniowie kl. 5B i 5C. Redagowali, jak umieli i zapisywali, jak im zdolności pozwoliły - słowa wielkanocnych życzeń. Przekazywali je sobie wzajemnie, koleżankom, kolegom, nauczycielom, a przede wszystkim rodzinie bliższej i dalszej.

Włożyli w to nasi uczniowie wiele serca i starań, a chociaż nawet i z błędem czasem, to przecież się uczą  dopiero i następnym razem będzie lepiej, ale szczerość ich  słów i wyrażone uczucia nie utraciły nic na swej mocy!

Obejrzyjmy karty świąteczne z życzeniami. To pamiątka z Wielkanocy AD 2020.
                                                                           /Elżbieta Andrzejewska/
Utworzono: 12.06.2020