Mikołajki z baśnią

Utworzono dnia 14.11.2017

Zapraszamy  uczniów klas I-III na mikołajki z baśnią

6 XII zawita do nas dostojny gość- Święty Mikołaj. Przyniesie podarki, ale i - w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom- chętnie Wam poczyta. Biblioteka szkolna szykuje dla Was, Młodzi Czytelnicy,  małą niespodziankę.

W tym dniu w naszej szkole pojawią  znane osobistości, mianowicie bohaterowie różnych bajek i baśni. I tak spotkacie: Czerwonego Kapturka, Babę Jagę, Kopciuszka,Śpiącą Królewnę, Kota w butach i wiele, wiele innych znakomitości. Postacie te przygotują dla Was zagadki związane z krainami i historiami, z których przybywają. Będzie mnóstwo niespodzianek i dobrej zabawy! Dla baśniowych omnibusów przewidziano atrakcyjne nagrody.

Sprawdźcie, czy dobrze znacie baśnie :) Serdecznie zapraszamy :)

Elżbieta Kubica