Luty w świetlicy szkolnej

Utworzono dnia 26.02.2020

W miesiącu lutym wiele działo się w naszej szkolnej świetlicy. Zachęcamy to obejrzenia fotorelacji z wydarzeń.

Świetlica hucznie świętowała karnawał! Przy dyskotekowych rytmach bawiliśmy się przednio.

Świętowaliśmy także Walentynki. Cały dzień dzieci przygotowywały kartki walentynkowe. W piątek 14.02 utworzyliśmy pocztę walentynkową. To idealna okazja, żeby okazać komuś sympatię. Zorganizowaliśmy również konkurs- dzieci w czasie przerwy liczyły serduszka znajdujące się na naszym walentynkowym plakacie.

18 lutego był ważnym dniem w kalendarzu świetlicy. Dzieci poznały pracę osoby zatrudnionej w Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Pan Michał opowiadał dzieciom o ważnych sprawach, uczył w jaki sposób prawidłowo dokonywać zgłoszeń pod nr 112. Dzieci uczyły się udzielania pierwszej pomocy, poznały tajniki tej trudnej pracy oraz wzięły udział w konkursie na plakat pod tytułem "112- cyfry, które ratują życie". Do wygrania były maskotki promujące nr 112. Każde dziecko opuściło świetlicę z drobnym upominkiem a także nowymi wiadomościami.

Obchodziliśmy Dzień Kota, który był świetną okazją do zorganizowania różnych konkursów i zabaw.

ZAŁĄCZNIKI