Świetlica szkolna- luty 2022

Utworzono dnia 13.03.2022

W bieżącym miesiącu w świetlicy obchodziliśmy ,,Dzień Bezpiecznego Internetu”. Uczniowie wspólnie z ,,Plikiem i Folderem" dowiedzieli się co to jest i jak funkcjonuje internet, co można robić w internecie oraz jakie zagrożenia niesie ze sobą korzystanie z internetu. Podsumowaniem zajęć był test ze znajomości zasad bezpiecznego internetu. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i poszło im bardzo dobrze. W związku ze zbliżającymi się feriami przeprowadzone zostały również zajęcia z innowacji, dotyczące bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. W czasie zajęć plastyczno-technicznych uczniowie wykonywali m.in. prezenty dla swoich bliskich z okazji Walentynek. Odbyły się 2 konkursy: matematyczna kodowanka oraz konkurs na najładniejsze serce walentynkowe. Dzieci spędzały także aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz na sali gimnastycznej.

Utworzono: 13.03.2022