Kolendowanie oraz Dzień Babci i Dziadka w DPS "Przyjaźń" w Tarnowskich Górach

Utworzono dnia 24.02.2019

Kolędowanie i Dzień Dziadka i Babci w DPS „Przyjaźń”

24 stycznia grupa chórzystek oraz członków Szkolnego Klubu Wolontariusza odwiedziłam Dom Pomocy Społecznej Przyjaźń w Tarnowskich Górach.

Jak co roku chórzystki zaprezentowały swój świąteczny  repertuar kolęd. Po występie nadszedł czas na życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Uczniowie klasy 2b przygotowali dla podopiecznych DPS specjalną laurkę, a członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza zdjęcie z serduszkami. Wolontariusze przygotowali także słodki poczęstunek, który umilił wspólne spotkanie przy herbacie.  Uczniowie nie poprzestali na wspólnym kolędowaniu. W czasie spotkania wykonali dla seniorów również nieco biesiadne piosenki takie jak „ Szła dzieweczka” czy „Poszła Karolinka do Gogolina”, a nawet „Przez twe oczy zielone” :)

Wyjazd zorganizowały Katarzyna Czierpka i Justyna Otolińska

Uczestnicy wyjazdu: