Program ,,Trzymaj formę"

Utworzono dnia 24.10.2017

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”. Jest on współorganizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.

Program propaguje zdrowy styl życia poprzez zbilansowane odżywianie i regularną aktywność fizyczną.

Zajęcia w ramach „Trzymaj formę” prowadzone będą w klasach starszych na lekcjach przyrody, wychowania fizycznego i godzinach wychowawczych.

Zachęcam do zapoznania się z bogatą bazą materiałów na stronie www.trzymajforme.pl

Szkolny koordynator programu

Joanna Zawadzka