Drodzy Rodzice!

Utworzono dnia 02.11.2017

W dniu 16 listopada 2017r. (dzień zebrań z rodzicami)

zapraszamy rodziców na krótkie spotkanie z policjantami z Wydziału Prewencji Powiatowej Komendy Policji w Tarnowskich Górach na prelekcję dotyczącą zagrożenia dopalaczami oraz na temat odpowiedzialności rodziców za dzieci w świetle prawa.

Harmonogram spotkań:

Rodzice uczniów kl. I- VI godz. 16.10. ul. Młyńska 7

Rodzice uczniów kl. VII II – III gim. godz. 17.10 ul. Źródlana 3

W dniu 28 września 2017r. uczniowie klas IV – VI mieli możliwość obejrzenia filmu Pt. „Tarapaty”.

Julka, Olek i pies Pulpet to główni bohaterowie szalonej historii, w którą zamieszana jest złodziejska szajka, skarb i… Picasso. Tarapaty  pokazują, że przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa. Głowna bohaterka ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki.

I jeszcze zapomnieli o niej rodzice…

Dystrybucję filmu „Tarapaty” wspierają materiały pomocnicze opracowane przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej, które będą wykorzystane na lekcjach historii, języka polskiego i na lekcjach wychowawczych.