Utworzono dnia 27.05.2019

W dniach od 3 do 9 czerwca w naszej szkole będziemy gościć dwoje studentów- wolontariuszy z międzynarodowej organizacji studenckiej AISEC.
Organizacja ta skupia studentów z całego świata, którzy realizują ciekawe projekty kulturowo-językowe. Naszymi gośćmi będą Jeffrey Yang z Kanady oraz Surbhi Surana z Indii, którzy poprowadzą warsztaty językowe oraz przybliżą uczniom kulturę swoich krajów. Wszystkie zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.
Serdecznie zapraszamy rodziców do wsparcia tego tygodniowego projektu. Można to zrobić np. zapraszając wolontariuszy do swojego domu lub proponując krótką wycieczkę po najbliższej okolicy.
Bliższy kontakt z wolontariuszami to doskonała okazja do poznania innych kultur oraz obcowania z „żywym” językiem angielskim, dlatego zachęcamy do zaangażowania się w projekt.
Kontakt- Katarzyna Czierpka, Karolina Dittfeld