Świetlica szkolna - marzec 2022

Utworzono dnia 31.03.2022

W bieżącym miesiącu w świetlicy odbywały się pogadanki na temat trudnej sytuacji na Ukrainie. Wspólnie wykonywaliśmy flagi Polski i Ukrainy oraz kodowanki, które następnie zostały wyeksponowane na gazetce szkolnej, jako wyraz naszej solidarności z Ukrainą. Klasy trzecie wykonały piękne plakaty dotyczące wspomnianej tematyki i ozdobiły nimi szkolny korytarz. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonywały również plakaty dotyczące naszej szkoły. Najładniejsze prace zostały nagrodzone dyplomami. Podsumowaliśmy również konkurs na najładniejszą maskę karnawałową, który organizowaliśmy wspólnie z mniejszością niemiecką. Podczas dobrej pogody uczniowie wesoło i aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu.

Utworzono: 31.03.2022