Utworzono dnia 05.04.2020

Szanowni Rodzice,

od środy 25.03.br. realizujemy zdalne nauczanie. Pierwsze doświadczenia są już za nami, ale nadal się uczymy i staramy doskonalić to, z czym przychodzi nam się mierzyć. Prosimy o zgłaszanie na bieżąco, w pierwszej kolejności nauczycielom i wychowawcom, swoich spostrzeżeń i wniosków, szczególnie w zakresie uczenia na odległość, m.in. trudności technicznych, zasobów i możliwości sprzętowych dostępnych dla Państwa dziecka.

W Librusie ( w załączniku) oraz na naszej stronie internetowej znajduje się  harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów w celach prowadzenia indywidualnych konsultacji.

Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie. Zgodnie z zaleceniami staramy się, aby wszyscy Uczniowie oraz Rodzice mogli jak najsprawniej kontaktować się z nauczycielami oraz przesyłać im potrzebne materiały – prace uczniowskie.  Temu służą różne sposoby komunikowania się, w tym możliwość korzystania z e-maila ucznia.  To nauczyciele w porozumieniu z Państwem, ustalają z których form kontaktu  korzystacie.

Wszystkim Rodzicom dziękuję za dotychczasowe wysiłki i aktywność!

W tym trudnym okresie pandemii jesteśmy sobie wzajemnie szczególnie  potrzebni, życzę więc zdrowia i liczę na dalszą owocną współpracę na rzecz  NASZYCH  DZIECI.

Kunegunda Trynkos

ZAŁĄCZNIKI