Gala wręczenia nagród w konkursie ,,Zabytki Powiatu Tarnogórskiego w poezji i malarstwie, widziane oczami młodego człowieka”

Utworzono dnia 13.03.2022

Dnia 10 pażdziernika 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom konkursu poetyckiego i malarskiego pt. :

,,Zabytki Powiatu Tarnogórskiego w poezji i malarstwie, widziane oczami młodego człowieka”

Uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele dyplomów, gratulujemy!

W kategorii konkursu malarskiego - szkoła podstawowa Klasy V – VIII

I miejsce zdobył Franciszek Litwiński, kl. VIII – za pracę pt.:  „Sztolnia Czarnego Pstrąga”

II miejsce zdobył Wiktor Zmarzły, kl. VI –za pracę pt.:  „Sztolnia Czarnego Pstrąga”

III miejsce zdobyła Maja Mokry, kl. VIII – za pracę „Rynek”

Natomiast w kategorii poetyckiej -  szkoła podstawowa Klasy V – VIII

III miejsce zdobył Kamil Nawrath, kl. VIII za wiersz pt.: ,,Świerklaniecki park”

Dziękujemy także nauczycielom, Pani  Lidii Rupik oraz Pani Annie Gomuła za przygotowanie uczniów do konkursu.

O sukcesach naszych uczniów pisały również lokalne media:  https://powiat.tarnogorski.pl/2021/10/12/final-konkursu-zabytki-powiatu-tarnogorskiego-widziane-oczami-mlodego-czlowieka-w-poezji-i-malarstwie/

Utworzono: 14.10.2021