Wyjazd na wycieczkę do Wrocławia

Utworzono dnia 24.10.2017

Wyjazd na wycieczkę do Wrocławia  ( 10. 05. 2017 r.)

Uczniowie klas V  uczestniczyli w wyjeździe do Wrocławia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od ZOO i Afrykarium. Tam zobaczyliśmy  różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu, pod ogólnym hasłem „życiodajne wody Afryki”.  Odbyliśmy również spacer po mieście, zobaczyliśmy pokaz fontann, wjechaliśmy na Sky Tower, skąd podziwialiśmy panoramę całego miasta. Wycieczka miała  walory poznawcze, kształcące a także ogromne znaczenie wychowawcze, ponieważ miałam  możliwość czynienia spostrzeżeń i obserwacji zachowania się uczniów w różnych sytuacjach i mogłam odpowiednio reagować na ich postawy. Nastąpiło poszerzenie wiedzy z ekologii, biologii, ochrony środowiska i behawioru zwierząt wśród dzieci.