Konkurs plastyczny "Świąteczna ozdoba"

Utworzono dnia 28.01.2019

Bibliotekarki z naszej szkoły też postanowiły włączyć się w nurt przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Wymyśliły więc konkurs plastyczny pod nazwą "Świąteczna ozdoba".

Wpłynęło 18 pięknych, oryginalnych prac, które komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Justyny Otolińskiej miała nie lada problem ocenić. Na szczęście jakoś się udało.  Przyznano nagrody  w dwóch kategoriach wiekowych - klasy I-III i IV-VIII.

W kategorii klas młodszych:

I miejsce - Lena Świetlik (III)

II miejsce - Emilia Maćkowiak (IIb)

III miejsce - Martyna Samojedna (Ib)

wyróżnienie - Kamil Żydek (Ib)

W kategorii klas starszych:

I miejsce - Julia Marchewka (Vb) i Kaja Wróbel (VIIa)

II miejsce - Zuzanna Cyrek (Vb)

III miejsce - Magdalena Kubik (VIa)

wyróżnienia: Karolina Maniura (VIa), Miłosz Czapiewski (Va), Adrian Plewnia (VIIa)

Pamiątkowe dyplomy za udział otrzymali :

Alicja Czudaj (IVa), Mateusz Muszalski (III), Milena Zorzycka (Vb), Szymon Pańczyk (Va), Natalia Głogowska (Vb), Mateusz Onak (Vb), Sylwia Szolc (Vb).

Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie w holu budynku szkoły przy ulicy Źródlanej.

Barbara Kwiatosz, Justyna Otolińska,Elżbieta Kubica