Mikołajki 2018

Utworzono dnia 14.01.2019

MIKOŁAJ U BRAM SZKOŁY!

6 grudnia, zgodnie z odwieczną tradycją, Świat odwiedza Święty Mikołaj. Rozdaje prezenty (tym grzecznym) i rózgi (tym grzecznym inaczej). Nie mógł więc nie zawitać i w nasze progi!

Orszak był iście imponujący : Mikołaj, Pani Mikołajowa, Diabeł, Elf i Śnieżynka. Jak na bogato – to na bogato!! Uczniowie dostali wspaniałe paczki pełne słodkości. Na poprawę humoru, przyrost energii (choć z tym to akurat u nas nie ma problemu, szczególnie na przerwach!), osłodę nadchodzącej wywiadówki (dla gimnazjalistów) i dostarczenie młodym organizmom magnezu! ;)

Dziękujemy bardzo Mikołajowi z Ekipą, ale coś nam podpowiada, że podziękować należy Radzie Rodziców. Jeśli nie za prezent (bo to przecież Mikołaj, no nie?), to za uznanie, że jednak z naszą grzecznością nie było tak najgorzej…

Utworzono: 14.12.2018