Aktualności, strona 6 z 15

W podróży z Bilbo Bagginsem

Utworzono: 07.03.2021

Borykamy się z pandemią. Ograniczenia dotyczą wszystkich.Nauka zdalna i online w pełni. Nie da się więc inaczej podróżować, jak tylko metaforycznie, w przenośni.

Klasa szósta "c" właśnie zakończyła podróż  tam i z powrotem, mając za towarzysza sympatycznego hobbita, czyli  Bilba Bagginsa, bohatera powieści fantasy napisanej przez J. R. R. Tolkiena. Po tej podróży pełnej przygód powstały prace, które uczniowie przedstawiają do obejrzenia na stronie szkoły.

Świetlica szkolna - Luty 2021

Utworzono: 02.03.2021
Serdeczne pozdrowienia ze świetlicy szkolnej :)

Z życia klasy 1"b"

Utworzono: 02.03.2021
Uczniowie klasy 1 "b" z zainteresowaniem oglądali spektakl teatralny online.

Dentobus

Utworzono: 23.02.2021

DENTOBUS! Jutro zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami pod szkołą bedzie dentobus. Badaniu zostaną poddane dzieci, których rodzice wyrazili...

#lekcjaHIGIENY #wirusochrona

Utworzono: 17.02.2021

W dniu 16.02.2021 odbyła się w świetlicy szkolnej lekcja higieny dotycząca ochrony przed wirusami. Podczas zajęć poruszane były między innymi zagadnienia takie jak: co to są wirusy, jak możemy się nimi zarazić oraz jak się przed nimi chronić. Odbył się również pokaz prawidłowego sposobu mycia rąk, a uczniowie chętnie ćwiczyli podczas zajęć praktycznych.

Dzień bezpiecznego internetu

Utworzono: 16.02.2021

W dniach 9. i 10. lutego uczniowie klas pierwszych brali udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Jest to święto obchodzone w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.