Aktualności, strona 8 z 15

Konkursy świąteczne

Utworzono: 23.12.2020

Mamy wyniki konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową oraz wieniec świąteczny!

„Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” - konkurs w klasie 2 B

Utworzono: 23.12.2020

W grudniu w klasie 2 b odbył się konkurs plastyczno – techniczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” .

Celem i założeniem konkursu było: kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia, wzbogacanie warsztatu plastycznego
i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych, rozwijanie umiejętności manualnych oraz prezentacja talentów plastyczno – technicznych.

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Utworzono: 21.12.2020

Ogłoszenie wyników w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną

Uczestnicy wykonali ok 160 kartek świątecznych. Poziom prac był bardzo wysoki.  Uczniowie  wykazali się dużą pomysłowością w ujęciu tematu oraz zastosowali ciekawe techniki  plastyczne. Nagrodzono 15 autorów najpiękniejszych prac.

Świąteczna kartka dla Seniora

Utworzono: 21.12.2020

Uczniowie  naszej szkoły  wykonali ok. 160 (!) kartek świątecznych, które zostały przekazane pensjonariuszom dwóch  domów pomocy społecznej. Ręcznie robione kartki z życzeniami trafiły do Domu Pomocy Społecznej „ Przyjaźń” w Tarnowskich Górach oraz Domu Pomocy Społecznej  prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza w Nakle Śląskim. Akcja została przeprowadzona z inicjatywy  Szkolnego Klubu  Wolontariusza.

Lapbook- uczniowski sposób na lekturę obowiązkową

Utworzono: 20.12.2020

Życzenia Świąteczne